مجتمع کشت و صنعت نوبرسبز

  • مجتمع کشت و صنعت نوبرسبز

 

شرکت نوبرسبز از سال 1377 به عنوان بنیان گذار تولید میوه جات و سبزیجات منجمد به روش انجماد سریع (IQF) به جهت حفظ بیشترین تازگی و با هدف تولید محصولات با کیفیت جهانی، در ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

نوبر سبز علاوه بر به کار گیری تکنولوژی و ماشین آلات روز اروپا و آمریکا، بهره گیری از دانش روز و اصرار در استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت و دست چین شده،  موفق به تولید محصول با کیفیت جهانی شده است که در حال حاضر علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی، محصولات تولیدی شرکت  نوبر سبز به بیش از 10 کشور جهان صادر می شود.

محصولات نوبر سبز در پنج دسته ی سبزیجات منجمد برگی، سبزیجات منجمد غیربرگی، میوه جات منجمد، محصولات سرخ شده و سیب زمینی نیمه آماده، تولید و بسته بندی می شود. در سال های اخیر که فرهنگ مصرف مواد اولیه آماده در سبد غذایی مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است، نوبر سبز نیز با تلاش های بی وقفه سعی در تامین نیاز های مشتری های ارزشمند خود دارد.

استفاده از مواد اولیه ی سالم و دستچین، تحقیق و نوآوری در زمینه ی کشاورزی، کاهش زمان رسیدن مواد اولیه به کارخانه، بهره گیری از تکنولوژی مدرن و خط تولید مکانیزه و پیشرفته، دریافت گواهینامه های استاندارد بین المللی و صادرات محصولات به بیش از 10 کشور جهان، همچنین 18 سال تجربه در تولید محصولات سالم، مهر تاییدی است بر کیفیت تک تک محصولات نوبر سبز که کیفیت، تازگی و طعم واقعی را به خانه ی شما می آورد.

ترویج الگوی مصرف مواد غذایی سالم و ارتقا فرهنگ سلامت غذایی کشور مسئولیت نوبر سبز است.

 

     

  • نوبرسبز از مزرعه تا آشپزخانه

سبزیجات و میوه جات از لحظه ای که از مزرعه برداشت می شوند شروع به از دست دادن ویتامین ها و مواد مغذی خود می کنند، اغلب اوقات میوه ها و سبزیجاتی که ما به صورت تازه خریداری میکنیم هفته ها قبل از مزرعه برداشت شده اند، معمولا میوه و سبزی ها بعد از برداشت و بسته بندی، بارگیری شده و به انبار ها منتقل می شوند و سپس از انبار به مراکز پخش و بازار عرضه می شوند. با گذشت زمانی از لحظه برداشت تا زمان رسیدن میوه و سبزی به دست مصرف کننده، حجم بسیاری از مواد مغذی ، املاح و ویتامین های موجود در سبزیجات و میوه جات از بین می رود.

بنا بر تحقیقات کارشناسان تغذیه، میوه جات و سبزیجات تا لحظه ای که برای مصرف به دست ما میرسند بین 30 تا 40 درصد خواص خود را تنها به دلیل گذر زمان از دست می دهند.

در کنار این مساله، در اکثر کارخانه های تولیدی به دلیل حفظ ظاهر بهتر محصول و همچنین طولانی تر شدن عمر نگه داری از محصول، مواد اولیه را به صورت نارس برداشت می کنند. این نوع برداشت منجر به عدم وجود مواد مغذی به میزان کافی در محصول و همچین در بعضی موارد وجود مواد مضر در محصول اولیه است.

اما، ما در کارخانه نوبرسبز با کوتاه کردن زمان ارسال مواد اولیه به کارخانه،  از موقع برداشت محصول تا تولید (طی چند ساعت) اجازه می دهیم که محصولات کشاورزی به صورت کامل در مزعه رسیده شوند و در نتیجه طعم بسیار بهتر وهمچنین  خواص و ویتامین های کامل تری در مواد اولیه خواهیم داشت، از طرف دیگر با استفاده از تکنولوزی انجماد سریع IQF زمان را متوقف کرده و اجازه از دست دادن مواد مغذی، خواص و ویتامین ها را از محصولات تولیدی میگیریم. در نتیجه میتوان انتظار داشت که سبزیجات و میوه جات منجمد تولیدی نوبر سبز  خواص، طعم و مواد مغذی بیشتری نسبت به محصولات تازه مشابه در بازار خواهند داشت.

  • شبکه توزیع و فروش گسترده داخلی و خارجی

مشتریان بسیار زیادی در سراسر ایران و 4 قاره جهان از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند و هدف ما گسترش هرچه بیشتر این شبکه فروش و توزیع است.